- Alle Stereo Versterker bekijken
- Alle Audio Note producten bekijken.
Audio Note OTO
De Audio Note OTO is een geïntegreerde versterker met pure klasse A-versterking en een uitzonderlijk prestatieniveau. Hij is verkrijgbaar in Push-Pull en Single-Ended (P... Verder lezen
- Alleen bij ons 5 jaar garantie!
- 14 dagen lang gratis retourneren.
- Wij zijn officieel Audio Note dealer.
- Onze klanten beoordelen ons met 4.8 van 5 (322 beoordelingen).
Specificaties van de Audio Note OTO
Soort | Geïntegreerde versterker (Line of Phono, PP of SE) |
Input Impedantie |
100K Ohm, Line Level |
Uitgangsvermogen (per kanaal) | 9 Watts (Push Pull) / 10 Watts (Single Ended) RMS per channel into 4 or 8 Ohm loads |
Ingang gevoeligheid |
220mV (Push Pull) / 300mV (Single Ended) Line Level |
Buizen |
Push Pull - 1 x 5670 2 x 6UA6 4 x 6005 1 x ECC83 (Phono models only) 1 x 6DJ8 (Phono models only) Single Ended - 1 x ECC82 (Phono models only) 2 x ECC83 4 x EL84 1 x ECC83 (Phono models only) 1 x 6DJ8 (Phono models only) |
Afmetingen (H x B x D) | 140 x 440 x 410mm |
Gewicht | 17Kg |
Kleur | Aluminium, Zwart Acryl |
Garantie | 5 jaar |
Over de Audio Note OTO
De Audio Note OTO is een geïntegreerde versterker met pure klasse A-versterking en een uitzonderlijk prestatieniveau. Hij is verkrijgbaar in Push-Pull en Single-Ended (PP/SE) modellen.
De PP-modellen hebben een specifiek ontwerp voor sonische prestaties in plaats van technische, en hebben een push-pull pentode-bediening. De uitgangstransformatoren zijn op maat ontworpen en vervaardigd door Audio Note. Ze komen in extreem hoge kwaliteit en bieden toonaangevende high-end prestaties.
De Single Ended modellen heeft een geoptimaliseerde onderdeelselectie om de meest neutrale en realistische geluidsweergave te kunnen realiseren. Deze zijn voorzien van een single ended pentode-besturing en superieure componentkwaliteit. Aluminiumfolie en papier in de oliecondensatoren worden gebruikt in de kritieke gebieden. Dubbele voedingen en transformatoren, waarvan een voor de eindtrap en een voor de overige circuits. Op maat ontworpen uitgangstransformatoren, vervaardigd door Audio Note zijn van uitzonderlijke kwaliteit en maken de Audio Note OTO SE in staat om gecontroleerde bas en middentonen te produceren.
De Audio Note OTO Signature heeft verbeterde componenten waaronder tantaalweerstanden in de meest kritieke gebieden en speciale iHiB-uitgangstransformatoren voor een uitgebreide en gecontroleerde bas.
De Audio Note OTO Silver Signature, het vlaggenschip van de OTO-lijn, heeft superieure kwaliteit componenten, waaronder Ni-Chrome-weerstanden van 1 watt voor de meest kritieke gebieden, KAISEI NP en KAISEI standaard elektrolytische condensatoren en SHiB koperen C-Core uitgangstransformatoren voor onovertroffen muzikaliteit. De Audio Note OTO is per model verkrijgbaar in Fascia, Aluminium of Zwart Acryl. Neem voor deze finishes contact met ons op.
Reviews van de Audio Note OTO
Heeft u ervaring met de Audio Note OTO? Schrijf een review en help andere geïnteresseerden.
Gerelateerd aan de Audio Note OTO
Stassen Hifi Nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste audio en video nieuws en onze aanbiedingen.