Naar de inhoud springen. Terug naar Home

Pro-Ject X2 B

Platenspeler

De Pro-Ject X2 B biedt dezelfde solide bouwkwaliteit als zijn voorganger, de X2, inclusief een zware acrylplaat die resonantie vermindert, een koolstofvezel/aluminium too... Verder lezen

€ 1699,00 per stuk en incl. BTW.

  • 2 jaar garantie
  • Gratis verzending.
  • 14 dagen lang gratis* retourneren.
  • Wij zijn officieel Pro-Ject dealer.
  • Onze klanten beoordelen ons met 4.8 van 5 (456 beoordelingen).

Specificaties van de Pro-Ject X2 B

Type platenspeler Handmatig 
Aandrijving Snaar aandrijving 
Element meegeleverd Ortofon Quinted Red
Toonarm lengte 9" 
Voorversterkt nee 
USB uitgang nee
Bluetooth nee
Snelheden 33 / 45 / 78
Aansluiting RCA, XLR
In de doos Pro-Ject X2 B platenspeler
Stofkap
Kleur Hoogglans zwart
Zwart
Wit
Walnoot
Gewicht 10 kg
Garantie 2 jaar
Download alle specificaties

Over de Pro-Ject X2 B

De Pro-Ject X2 B biedt dezelfde solide bouwkwaliteit als zijn voorganger, de X2, inclusief een zware acrylplaat die resonantie vermindert, een koolstofvezel/aluminium toonarm uit één stuk voor superieure stijfheid en een robuuste MDF-basis met vier verstelbare aluminium voetjes. Er zijn een paar nieuwe details aan dit model, waaronder een voorgemonteerde Sumiko Rainier-cartridge en verbeterde, trillingsdempende motorophanging.

De X2 B heeft vergulde RCA-audioaansluitingen voor het maken van een ongebalanceerde verbinding, plus mini-XLR-uitgangen voor het maken van een gebalanceerde verbinding met een geavanceerde voorversterker.

De meegeleverde phono-cartridge lijkt misschien op andere die je hebt gezien, maar het maakt echt een verschil wanneer je je favoriete vinyl afspeelt. Het efficiënte ontwerp produceert superieure stereoscheiding en een indrukwekkende frequentierespons.

Reviews van de Pro-Ject X2 B

Heeft u ervaring met de Pro-Ject X2 B? Schrijf een review en help andere geïnteresseerden.

Schrijf een review over de Pro-Ject X2 B

Heeft u ervaring met de Pro-Ject X2 B? Schrijf een review en help andere geïnteresseerden.

Gerelateerd aan de Pro-Ject X2 B
Terug naar boven.