IsoTek V5 Sigmas
Met de IsoTek V5 Sigmas kiest u voor een geavanceerd powercleaning- en distributiesysteem dat speciaal is ontwikkeld om de prestaties van uw complete audio- en AV-install... Verder lezen
- Levertijd
Zwart: 5-8 werkdagen
Zilver: 5-8 werkdagen - 2 jaar garantie
- Gratis verzending.
- 14 dagen lang gratis* retourneren.
- Wij zijn officieel IsoTek dealer.
- Onze klanten beoordelen ons met 4.8 van 5 (492 beoordelingen).
Specificaties van de IsoTek V5 Sigmas
| Productnaam | Isotek V5 Sigmas |
| Type product | Geavanceerd powercleaning- en distributiesysteem |
| Netaansluiting | 16A IEC C20 |
| Netspanning | 100-240V / 50-60Hz |
| Overspanningsbeveiliging | 121.500A |
| Toepassing | Geschikt voor alle audio- en AV-systemen |
| Kenmerken | 7 onafhankelijke uitgangen met eigen powercleaning-netwerk 4 uitgangen voor broncomponenten (max. 10A per uitgang) 3 hogestroomuitgangen voor versterkers, actieve luidsprekers, subwoofers en tv's (max. 16A per uitgang) 80 dB RFI-reductie Verwijdert common mode- en differential mode-netruis 121.500A overspanningsbeveiliging Volledig stergeaard netwerk System Link-aansluiting voor uitbreiding met andere IsoTek-producten Hoogwaardige OCC verzilverde koperen interne bedrading Inclusief IsoTek EVO3 Premier voedingskabel (1,5 meter) |
| Afmetingen | 150 x 450 x 350 mm |
| Gewicht | 15 kg |
| Garantie | 2 jaar |
Over de IsoTek V5 Sigmas
Met de IsoTek V5 Sigmas kiest u voor een geavanceerd powercleaning- en distributiesysteem dat speciaal is ontwikkeld om de prestaties van uw complete audio- en AV-installatie te verbeteren. Dankzij zeven volledig onafhankelijke uitgangen, elk voorzien van een eigen powercleaning-netwerk, functioneert de V5 Sigmas in feite als zeven afzonderlijke stroomreinigers in één behuizing.
De Isotek V5 Sigmas beschikt over drie hogestroomuitgangen voor eindversterkers, actieve subwoofers, actieve luidsprekers en televisies. Deze maken gebruik van een lichtere uitvoering van IsoTeks Direct-Coupled®-technologie uit de V5 Titan en leveren een stroomvoorziening met lage impedantie en hoge stroomcapaciteit. Daarnaast zijn er vier onafhankelijke uitgangen voor broncomponenten, voorzien van de unieke Adaptive Gating®-technologie die automatisch de aangesloten belasting detecteert en de stroomreiniging hierop optimaliseert.
Met zeven geoptimaliseerde stroomreinigingscircuits verwijdert de Isotek V5 Sigmas zowel common mode- als differential mode-netruis effectief. De RFI-reductie bedraagt 80 dB, terwijl kruisbesmetting tussen aangesloten componenten wordt beperkt doordat iedere uitgang volledig onafhankelijk werkt.
Het vernieuwde V5-ontwerp biedt ten opzichte van eerdere generaties 35% meer stroomcapaciteit dankzij een lagere weerstand in het circuitontwerp. Tevens is de stroomverwerkingscapaciteit met 40% verhoogd en is de gelijkstroomweerstand (DCR) verder teruggebracht om de prestaties dichter bij het ideale niveau van nul Ohm te brengen.
De hoogwaardige interne constructie maakt gebruik van massieve, verzilverde Ohno Continuous Cast koperen geleiders met een FEP virtueel luchtdiëlektricum. In combinatie met KERP® (Kirchhoff’s Equal Resistance Path) wordt een gelijke weerstand en stroomafgifte naar alle uitgangen gegarandeerd.
Om uw waardevolle apparatuur optimaal te beschermen, beschikt de Isotek V5 Sigmas over een onmiddellijke overspanningsbeveiliging van 121.500A. Daarnaast maakt de geïntegreerde System Link-aansluiting het mogelijk meerdere IsoTek-units aan elkaar te koppelen terwijl een stergeaarde configuratie behouden blijft.
De Isotek V5 Sigmas is een hoogwaardige upgrade voor elk serieus audio- of AV-systeem en draagt bij aan een verbeterd geluidsbeeld, meer openheid, een groter frequentiebereik, betere laagweergave en een overtuigendere driedimensionale presentatie. De meegeleverde IsoTek EVO3 Premier voedingskabel van 1,5 meter maakt het geheel compleet.
Belangrijkste kenmerken
Geschikt voor alle audio- en AV-systemen
7 onafhankelijke uitgangen met eigen powercleaning-netwerk
4 uitgangen voor broncomponenten (max. 10A per uitgang)
3 hogestroomuitgangen voor versterkers, actieve luidsprekers, subwoofers en tv's (max. 16A per uitgang)
80 dB RFI-reductie
Verwijdert common mode- en differential mode-netruis
121.500A overspanningsbeveiliging
Volledig stergeaard netwerk
System Link-aansluiting voor uitbreiding met andere IsoTek-producten
Hoogwaardige OCC verzilverde koperen interne bedrading
Inclusief IsoTek EVO3 Premier voedingskabel (1,5 meter)
Reviews van de IsoTek V5 Sigmas
Heeft u ervaring met de IsoTek V5 Sigmas? Schrijf een review en help andere geïnteresseerden.
-
Kees
Bij Stassen heeft Keith Martin van Isotek in 2025 een indrukwekkende demonstratie gegeven met zijn diverse netfilters. Omdat ik toen nog een eenvoudige Dynavox filter had, besloot ik een luistersessie bij Stassen in te plannen. Deze demonstratie deed mijn ogen (en oren) openen: het geluid wordt transparanter, de dynamiek verbetert, en het hele afbeeldingsplaatje krijgt een upgrade. Tijdens de demo van Keith kon je duidelijk het „worth-to-money” aspect horen: de duurdere filters presteren beter dan de goedkopere modellen. Ikzelf was alleen geinteresseerd in de Isotek V5 Aquarius en de V5 Sigmas filters. De Sigmas presteerde duidelijk beter dan de Aquarius, en de laatste beslist beter dan zonder filter, zoals ik tijdens de demo ook heb ervaren. Het uiteindelijke effect is natuurlijk ook afhankelijk op welke set je ze gebruikt. Dit geldt in het bijzonder voor netfilters! Gelukkig bestond de mogelijkheid bij Stassen om de netfilter thuis te beluisteren. Vroeger dacht ik dat dit soort apparatuur overbodige luxe was, en velen in de audiowereld denken hier ook zo over, maar na een luistersessie moest ik hier van terugkomen. Kort gezegd, is het alsof er een „audio-raam“ open gaat met de Isotek V5 Sigmas. Ook bieden deze filters bescherming tegen hoge spanningspieken (blikseminslag). Zeer aanbevolen voor de serieuze luisteraar!
Gerelateerd aan de IsoTek V5 Sigmas
Stassen Hifi Nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste audio en video nieuws en onze aanbiedingen.