Denon DCD-1510AE
CD Speler
De Denon DCD-1510AE heeft heel veel eigenschappen en technologieën van de duurdere Denon DCD-2010AE speler geërfd. De digitaal naar analoog conversie gebeurt met Denon’s eigen AL32 Processing, met zeer nauwkeurige 32bits/192kHz D/A omzetters.
Om de gegevens vanaf de cd of sacd zo nauwkeurig af te kunnen lezen heeft de Denon DCD-1510AE een verbeterd SVH (Suppress Vibration Hybrid) loopwerk gekregen. De masterklok voor de digitale signalen is ook nieuw, om jitter en ruis te minimaliseren, en het geluidsbeeld zo helder mogelijk te maken.
Niet alleen audio-cd’s, Super Audio cd’s en data-cd’s (mp3 en wma bestanden) worden ondersteund door de DCD speler, maar via de usb-poort aan de voorzijde kun je muziek vanaf iPod/iPhone/mp3 speler/usb stick afspelen via de hoogwaardige d/a converter en uitgangstrap van de Denon DCD-1510AE.